Beypazarı Abant Gölcük Turu

1 Day
Bunu Paylaş

Açıklama

Abant Gölcük ve Beypazarı turumuzda Beypazarı evlerinin güzelliği , Abant ve Gölcük’ün muhteşem doğası sizleri bekliyor . Her hafta gerçekleşen turumuza sizleri de bekliyoruz .

Bunu Paylaş

Güzergah

Belirtilen Noktalarda buluşmamızın ardından Beypazarı'na hareket ediyoruz . Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzdan sonra Beypazarı'na varmış olacağız. Sonrasında ilk noktamız olan Beypazarı’nı geziyoruz. Burada tarihi Beypazarı evlerinin fotoğraflarını çekebilir hediyelik eşyalar ve yöresel ürünlerden alabilirsiniz. Beypazarı gezimizin ardından Abant'a hareket ediyoruz. Bolu il sınırlarında bulunan dört mevsimde dört ayrı güzellikte doğa harikası tertemiz havası, bozulmamış güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz Cennetten bir köşe Abant’a varıyoruz. Tertemiz dağ havasıyla çarpıcı güzellikler içindeki göl çevresinde faytonla gezinti yapabilir, ata binebilir, göl kenarında yürüyüş yapabilirsiniz. Tabiat Parkı Ziyaretçi Ev'in de göl çevresinde yaşayan hayvanların doldurulmuş hallerini, klasik Bolu evi mimarisini görebilirsiniz. Abant’ta ki serbest zamanımızın ardından öğle yemeğimizi almak üzere restoranımıza geçiyoruz. Yemeğimizin ardından doğasıyla ve şirin görüntüsüyle kartpostallık karelere, muhteşem çam ormanlarının içerisinde yer alan oksijen deposu olan Gölcük’e geçiyoruz. Burada göl etrafında bitmesini istemeyeceğiniz yürüyüş yapabilir, her daim bir anı olarak saklayacağınız fotoğraflar çekebilir, bölgede bulunan cafelerde dinlenebilirsiniz. Göl manzarası eşliğinde çayınızı, kahvenizi, salebinizi yudumlayabilir ve sevdiklerinize “Gölcük Hatırası” hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Biraz yorucu ama tatlı bir yorgunlukla turumuzu burada bitiriyoruz Saat 17.00 civarı Kırıkkale'ye hareket ediyoruz. Neşeli bir yolculuk sonrasında araçta vereceğimiz ikramlarımız ile Kırıkkale'ye 20:30 civarlarında varıyoruz.

Günübirlik Abant Gölcük Turu'muzda Bolu şehir merkezine yakın olan iki adet tabiaat parkını ziyaret ediyoruz.
Abant Turu'muzda dileyen misafirlerimiz bisiklete , faytona , veya At'lara binebilirler.
Abant Gölcük Turları'mızda Öğle yemekleri isteğe bağlı olup mangal olarak sunulmaktadır.

Dahil Olan Hizmetler

Dahil Olan Hizmetler

  • Tur paketli araçlarla ulaşım hizmeti.
  • Araç içerisinde poğaça çay
  • Araç içi su ikramı
  • Abant Gölcük Turu Boyunca Rehberlik ve Refakat Hizmeti.
  • Milli Park Giriş Ücreti.

Dahil Olmayan hizmetler

  • Öğle yemeği
  • Kişisel Harcamalar

Tarihler

GEZİ TARİHLERİ Kullanılabilirlik Fiyat SPACE LEFT
2 Aralık 2023 - 2 Aralık 2023 Garantili ₺690
Mevcut
3 Aralık 2023 - 3 Aralık 2023 Garantili ₺690
Mevcut
9 Aralık 2023 - 9 Aralık 2023 Garantili ₺690
Mevcut
10 Aralık 2023 - 10 Aralık 2023 Garantili ₺690
Mevcut
16 Aralık 2023 - 16 Aralık 2023 Garantili ₺690
Mevcut
17 Aralık 2023 - 17 Aralık 2023 Garantili ₺690
Mevcut
23 Aralık 2023 - 23 Aralık 2023 Garantili ₺690
Mevcut
24 Aralık 2023 - 24 Aralık 2023 Garantili ₺690
Mevcut
30 Aralık 2023 - 30 Aralık 2023 Garantili ₺690
Mevcut
31 Aralık 2023 - 31 Aralık 2023 Garantili ₺690
Mevcut

SSS

Tur Grup Büyüklüğü ve İptal Koşulları

Tatil71.com, tur kayıt yaptıran kişi sayısına göre grup büyüklüğünü belirler. Tur, 10-17 kişilik gruplar için minibüs, 18-31 kişilik gruplar için midibüs, ve 32-50 kişilik gruplar için lüks otobüslerle düzenlenir.

Turun iptal edilmesi durumunda (minimum 15 kişi gereklidir), bu durum en az 1 gün önce konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda katılımcılara bildirilir.

Bunu Paylaş

Güzergah ve Program Değişiklikleri

Tatil71.com, gerektiğinde turun güzergahını aynı içerikle değiştirme hakkını saklı tutar ve programda belirtilen gezilerin farklı günlerde gerçekleştirilmesi mümkün olabilir. Şehir tanıtım turları, şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

Bunu Paylaş

Gezi ve Tur İptali

Yerel otoritelerin izin vermediği veya yol kapanmaları nedeniyle gezilerin veya turların yapılamaması durumunda, Tatil71.com sorumlu tutulamaz.

Bunu Paylaş

Serbest Zaman ve Mola Süreleri

Program içerisindeki serbest zaman, molalar ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.

Bunu Paylaş

Otel Değişiklikleri

Tatil71.com, aynı kategoriye sahip oteller arasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kongre, fuar, ulusal bayramlar veya tatil dönemleri nedeniyle konaklamalar, çevre şehirlerde veya ilçelerde gerçekleştirilebilir.

Bunu Paylaş

Üç Kişilik Odalar ve Çocuk İndirimi

Üç kişilik odalarda 3. yatak standart yataklardan daha küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkinle aynı odada kalan çocuklar için geçerlidir.

Bunu Paylaş

Eşya Sorumluluğu

Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Tatil71.com sorumlu değildir.

Bunu Paylaş

Ekstra Gezi Koşulları

Programda belirtilen ekstra geziler, yeterli katılım sağlanamaması halinde yapılmayabilir. Tatil71.com, turun yapılamamasından sorumlu tutulamaz.

Bunu Paylaş

Tur İptali ve Ücret İadeleri

Tur iptallerinde ücret iadeleri, ödeme yöntemine göre gerçekleştirilir. Nakit veya havale ile yapılan ödemeler, aynı şekilde iade edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler ise işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

Bunu Paylaş

Notlar

Belirtilen şartlar ve notlar, paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz, bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında, tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

Tatil71.com olarak tatilinizi daha güvenli ve keyifli bir deneyim haline getirmek için bu önemli kurallar ve bilgileri dikkate almanızı rica ederiz. İyi tatiller dileriz!

Bunu Paylaş

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Beypazarı Abant Gölcük Turu
From ₺690
/ Yetşkin
From ₺621
/ Çocuk