Kapadokya Turu ‘Güzel Atlar Diyarına Yolculuk’

2 Days
Bunu Paylaş

Açıklama

Kırıkkale Çıkışlı Kapadokya Turu “Güzel Atlar Diyarına Yolculuk” Tuz Gölü • Ihlara Vadisi • Kaymaklı Yer Altı Şehri • Üç Güzeller Peri Bacası Göreme Açık Hava Müzesi • Kızılçukur Vadisi • Aşk Vadisi • Balon Seyri Güvercinlik Vadisi • Uç Hisar Kalesi • Paşabağ Devrent Hayal Vadisi • Çanak Çömlek Atölyesi • Ürgüp Temenni Evi Luxury Cave Suites Hotel’de Konaklama Aşk Vadisi’nde Balon Seyir Turu Dahil

Bunu Paylaş

Güzergah

Kırıkkale Çıkışlı Kapadokya Turu için sabah saat 07:00’de Sıhhıye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünde buluşma ve Kapadokya bölgesine hareket. Yol güzergahımızda Tuz Gölünde vereceğimiz seyir ve fotoğraf molasının ardından Melendiz Çayının oluşturduğu doğa harikası Ihlara Vadisine geliyoruz. Vadi içerisindeki yürüyüşümüzün ardından Belisırma'dan çıkış yapıyoruz. Sonrasında öğle yemeği için molası veriyoruz. Daha sonra Kaymaklı Yeraltı Şehri’ne geçiş ve gezilmesi. Ardından Perslerin Güzel Atlar Diyarı olarak adlandırdıkları Kapadokya’ya varış. Şapkalı peri bacaları ve Kapadokya’nın simgesi olan Üç Güzeller Peri bacalarında fotoğraf molası sonrası ardından Ürgüp şehir merkezi , Asmalı Konak , Turasan Şarap fabrikası gezileri sonrası Kapadokya'yı çok daha iyi hissedebileceğiniz, manzara ile sizleri büyüleyecek otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.

Sabahın erken saatlerinde otelimizden kısa bir süre ayrılıyoruz. Güne muhteşem manzarası ile hayran bırakacak Aşk Vadisi'ne giderken Kızılçukur'u panoromik olarak görüp yolumuza devam ediyoruz. Balonların kalkışlarını izlemek için Aşk Vadisi'ne varıyoruz. Harika manzaralara şahit olup, bol bol fotoğraf çekildikten sonra tekrar otelimize dönüş. Sabah kahvaltımızın alınması sonrası Güvercinlik Vadisinde seyir molası veriyoruz. Uçhisar Kalesi (Panoramik) olarak görüldükten sonra Göreme Açık Hava Müzesi'ne hareket. Müzede; Elmalı Kilise, Yılanlı Kilise, Azize Barbara Kilise, Aziz Basel Şapeli gezilerini tamamlayıp öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Paşabağ Vadisi ve Derbent Hayal Vadisi gezilerini tamamlayıp yöreye özgü bir onxy atölyesine misafir oluyoruz. Ardından Dünyaca ünlü çanak çömlek ustalarından çanak çömlek yapımı gösterisi sonrasında dileyen misafirlerimizle ile ekstra olarak düzenlenecek ATV turuna katılıyoruz. Daha sonra Kırıkkale hareket. Gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Kırıkkale'ye varış.

Keyifli Bir Kırıkkale Çıkışlı Kapadokya Turu Ardından Bir Başka tatil71.com Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

Dahil Olan Hizmetler

Dahil Olan Hizmetler

 • Turizm Aracı İle Ulaşım
 • Araç İçi Su İkramı
 • Araçta Kahvaltılık İkram (Sandviç, İçecek)
 • 1 Gece Otelde Konaklama
 • Otelde Sabah Kahvaltısı (1) - Akşam Yemeği (1)
 • Seyahat Sigorta Paketi
 • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

Dahil Olmayan hizmetler

 • Öğle Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Balon Turu, Atv Turu, Türk Gecesi

Tarihler

GEZİ TARİHLERİ Kullanılabilirlik Fiyat SPACE LEFT
2 Aralık 2023 - 3 Aralık 2023 Garantili ₺2.690
Mevcut
9 Aralık 2023 - 10 Aralık 2023 Garantili ₺2.690
Mevcut
16 Aralık 2023 - 17 Aralık 2023 Garantili ₺2.690
Mevcut
23 Aralık 2023 - 24 Aralık 2023 Garantili ₺2.690
Mevcut

SSS

Tur Grup Büyüklüğü ve İptal Koşulları

Tatil71.com, tur kayıt yaptıran kişi sayısına göre grup büyüklüğünü belirler. Tur, 10-17 kişilik gruplar için minibüs, 18-31 kişilik gruplar için midibüs, ve 32-50 kişilik gruplar için lüks otobüslerle düzenlenir.

Turun iptal edilmesi durumunda (minimum 15 kişi gereklidir), bu durum en az 1 gün önce konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda katılımcılara bildirilir.

Bunu Paylaş

Güzergah ve Program Değişiklikleri

Tatil71.com, gerektiğinde turun güzergahını aynı içerikle değiştirme hakkını saklı tutar ve programda belirtilen gezilerin farklı günlerde gerçekleştirilmesi mümkün olabilir. Şehir tanıtım turları, şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

Bunu Paylaş

Gezi ve Tur İptali

Yerel otoritelerin izin vermediği veya yol kapanmaları nedeniyle gezilerin veya turların yapılamaması durumunda, Tatil71.com sorumlu tutulamaz.

Bunu Paylaş

Serbest Zaman ve Mola Süreleri

Program içerisindeki serbest zaman, molalar ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.

Bunu Paylaş

Otel Değişiklikleri

Tatil71.com, aynı kategoriye sahip oteller arasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kongre, fuar, ulusal bayramlar veya tatil dönemleri nedeniyle konaklamalar, çevre şehirlerde veya ilçelerde gerçekleştirilebilir.

Bunu Paylaş

Üç Kişilik Odalar ve Çocuk İndirimi

Üç kişilik odalarda 3. yatak standart yataklardan daha küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkinle aynı odada kalan çocuklar için geçerlidir.

Bunu Paylaş

Eşya Sorumluluğu

Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Tatil71.com sorumlu değildir.

Bunu Paylaş

Ekstra Gezi Koşulları

Programda belirtilen ekstra geziler, yeterli katılım sağlanamaması halinde yapılmayabilir. Tatil71.com, turun yapılamamasından sorumlu tutulamaz.

Bunu Paylaş

Tur İptali ve Ücret İadeleri

Tur iptallerinde ücret iadeleri, ödeme yöntemine göre gerçekleştirilir. Nakit veya havale ile yapılan ödemeler, aynı şekilde iade edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler ise işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

Bunu Paylaş

Notlar

Belirtilen şartlar ve notlar, paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz, bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında, tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

Tatil71.com olarak tatilinizi daha güvenli ve keyifli bir deneyim haline getirmek için bu önemli kurallar ve bilgileri dikkate almanızı rica ederiz. İyi tatiller dileriz!

Bunu Paylaş

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Kapadokya Turu ‘Güzel Atlar Diyarına Yolculuk’
21% İndirim
From ₺3.400 ₺2.690
/ Yetşkin
From ₺3.000 ₺2.421
/ Çocuk