AKÇAKOCA (DÜZCE)

Bunu Paylaş

Güzergah

Akçakoca-Fakıllı Mağarası-Akçakoca Merkez Camii-Aktaş Şelalesi-Hemşin Köyü
Sabah saat 05.00’de Cumhuriyet Meydanında buluşarak Akçakoca’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalarla Akçakoca’ya ulaşıyoruz.
Fakıllı Köyü nde bulunan, Fakıllı Mağarasını geziyoruz. Osman Gazi'nin yakın silah arkadaşı ve Akçakoca'nın Fatih'i Akçakoca Bey'in, Konuralp Bey ve Osman Gazi'nin heykellerinin bulunduğu alan ve geleneksel-modern mimari sentezlerinin uygulandığı Selçuklu Mimarisinde kullanılan sekizgen köşelerin üzerine oturtulmuş Türk Otağından esinlenilmiş Akçakoca Merkez Camisi’ni görüyoruz. Ardından öğle yemeğimizi (extra) aldıktan sonra merkezde sahilde serbest zaman veriyoruz.
Hemen ardından Aktaş Şelalesi’ne hareket ediyoruz. Yaklaşık 700 metrelik patika yolu olan bir doğa yürüyüşünden sonra şelaleye ulaşıyoruz. Şelalede fotoğraf molası sonrası Hemşin Köyü’ne uğrayarak Tarihi Hemşin Köyü ve Camisi’ni ziyaret ediyoruz. Yörenin bol ağaçlı olması nedeniyle tamamen ahşaptan, çivi kullanılmadan kütüklerin birbirine geçmesiyle inşa edilen camiyi gördükten sonra aracımıza geçip Kırıkkale’ye hareket ediyoruz. Keyifli bir yolcukla Saat 23.00’de Kırıkkale’de oluyoruz.
Bir başka TATİL71 turunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Dahil Olan Hizmetler

  • • Lüks Araçlarımızla Ulaşım
  • • Araç İçi Su İkramı
  • • Rehberlik Hizmeti
  • • Tatil71 Refakati

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • • Kişisel Harcamalar
  • • Öğle Yemeği
ŞARTLAR

TUR GRUP BÜYÜKLÜĞÜ VE İPTAL KOŞULLARI

Tatil71.com, tur kayıt yaptıran kişi sayısına göre grup büyüklüğünü belirler. Tur, 10-17 kişilik gruplar için minibüs, 18-31 kişilik gruplar için midibüs, ve 32-50 kişilik gruplar için lüks otobüslerle düzenlenir.

Turun iptal edilmesi durumunda (minimum 15 kişi gereklidir), bu durum en az 1 gün önce konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda katılımcılara bildirilir.

 

 

GÜZERGAH VE PROGRAM DEĞİŞİKLİĞİ

 

Tatil71.com, gerektiğinde turun güzergahını aynı içerikle değiştirme hakkını saklı tutar ve programda belirtilen gezilerin farklı günlerde gerçekleştirilmesi mümkün olabilir. Şehir tanıtım turları, şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

 

 

GEZİ VE TUR İPTALİ

 

Yerel otoritelerin izin vermediği veya yol kapanmaları nedeniyle gezilerin veya turların yapılamaması durumunda, Tatil71.com sorumlu tutulamaz.

 

 

SERBEST ZAMAN VE MOLA BİLGİLERİ

 

Program içerisindeki serbest zaman, molalar ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.

 

 

OTEL DEĞİŞİKLİKLERİ

 

Tatil71.com, aynı kategoriye sahip oteller arasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kongre, fuar, ulusal bayramlar veya tatil dönemleri nedeniyle konaklamalar, çevre şehirlerde veya ilçelerde gerçekleştirilebilir.

 

 

ÜÇ KİŞİLİK ODALAR VE ÇOCUK İNDİRİMİ

 

 

Üç kişilik odalarda 3. yatak standart yataklardan daha küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkinle aynı odada kalan çocuklar için geçerlidir.

 

 

ESYALAR SORUMLULUĞU

 

Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Tatil71.com sorumlu değildir.

 

 

EXTRA GEZİ KOŞULLARI

 

Programda belirtilen ekstra geziler, yeterli katılım sağlanamaması halinde yapılmayabilir. Tatil71.com, turun yapılamamasından sorumlu tutulamaz.

 

TUR İPTALİ VE ÜCRET İADELERİ

 

Tur iptallerinde ücret iadeleri, ödeme yöntemine göre gerçekleştirilir. Nakit veya havale ile yapılan ödemeler, aynı şekilde iade edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler ise işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

 

NOTLAR

 

Belirtilen şartlar ve notlar, paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz, bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında, tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

Tatil71.com olarak tatilinizi daha güvenli ve keyifli bir deneyim haline getirmek için bu önemli kurallar ve bilgileri dikkate almanızı rica ederiz. İyi tatiller dileriz!

 

 

 

Bunu Paylaş

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

AKÇAKOCA (DÜZCE)
From ₺949
/ Yetişkin