BEYPAZARI – ABANT – GÖLCÜK-2

Bunu Paylaş

Güzergah

KIRIKKALE-BEYPAZARI - ABANT - GÖLCÜK

Sabah 06.00’da aracımızla buluşup Beypazarı’na hareket ediyoruz. Burada tarihi Beypazarı Evlerinin fotoğraflarını çekebilir, hediyelik eşyalar ve yöresel ürünlerden alabilirsiniz. Beypazarı’ndaki gezimizi tamamladıktan sonra Bolu il sınırlarında bulunan dört mevsimde dört ayrı güzellikte doğa harikası tertemiz havası, bozulmamış güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz cennetten bir köşe Abant’a varıyoruz. Tertemiz dağ havasıyla çarpıcı güzellikler içindeki göl çevresinde faytonla gezinti yapabilir, ata binebilir, ATV ile göl kenarında yolculuk yapabilirsiniz. Tabiat Parkı Ziyaretçi Evi’nde göl çevresinde yaşayan hayvanların doldurulmuş hallerini, klasik Bolu evi mimarisini görebilirsiniz.
Abant gezimizin ardından doğasıyla ve şirin görüntüsüyle kartpostallık karelere, muhteşem çam ormanlarının içerisinde yer alan oksijen deposu olan Gölcük’e geçiyoruz. Burada göl etrafında bitmesini istemeyeceğiniz yürüyüş yapabilir, her daim bir anı olarak saklayacağınız fotoğraflar çekebilir, bölgede bulunan kafelerde dinlenebilirsiniz. Göl manzarası eşliğinde çayınızı, kahvenizi, salebinizi yudumlayabilir ve sevdiklerinize “Gölcük Hatırası” hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Keyifli gezimizin ardından saat 23.00 sularında Kırıkkale’ye varıyoruz. Bir başka Tatil71 organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

  • • Lüks Araçlarımızla Ulaşım
  • • Araç İçi Su İkramı
  • • Rehberlik Hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • • Kişisel Harcamalar
  • • Öğle Yemeği
ŞARTLAR

TUR GRUP BÜYÜKLÜĞÜ VE İPTAL KOŞULLARI

Tatil71.com, tur kayıt yaptıran kişi sayısına göre grup büyüklüğünü belirler. Tur, 10-17 kişilik gruplar için minibüs, 18-31 kişilik gruplar için midibüs, ve 32-50 kişilik gruplar için lüks otobüslerle düzenlenir.

Turun iptal edilmesi durumunda (minimum 15 kişi gereklidir), bu durum en az 1 gün önce konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda katılımcılara bildirilir.

GÜZERGAH VE PROGRAM DEĞİŞİKLİĞİ

Tatil71.com, gerektiğinde turun güzergahını aynı içerikle değiştirme hakkını saklı tutar ve programda belirtilen gezilerin farklı günlerde gerçekleştirilmesi mümkün olabilir. Şehir tanıtım turları, şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

GEZİ VE TUR İPTALİ

Yerel otoritelerin izin vermediği veya yol kapanmaları nedeniyle gezilerin veya turların yapılamaması durumunda, Tatil71.com sorumlu tutulamaz.

SERBEST ZAMAN VE MOLA BİLGİLERİ

Program içerisindeki serbest zaman, molalar ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.

OTEL DEĞİŞİKLİKLERİ

Tatil71.com, aynı kategoriye sahip oteller arasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kongre, fuar, ulusal bayramlar veya tatil dönemleri nedeniyle konaklamalar, çevre şehirlerde veya ilçelerde gerçekleştirilebilir.

ÜÇ KİŞİLİK ODALAR VE ÇOCUK İNDİRİMİ

Üç kişilik odalarda 3. yatak standart yataklardan daha küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkinle aynı odada kalan çocuklar için geçerlidir.

ESYALAR SORUMLULUĞU

Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Tatil71.com sorumlu değildir.

EXTRA GEZİ KOŞULLARI

Programda belirtilen ekstra geziler, yeterli katılım sağlanamaması halinde yapılmayabilir. Tatil71.com, turun yapılamamasından sorumlu tutulamaz.

TUR İPTALİ VE ÜCRET İADELERİ

Tur iptallerinde ücret iadeleri, ödeme yöntemine göre gerçekleştirilir. Nakit veya havale ile yapılan ödemeler, aynı şekilde iade edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler ise işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

NOTLAR

Belirtilen şartlar ve notlar, paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz, bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında, tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

Tatil71.com olarak tatilinizi daha güvenli ve keyifli bir deneyim haline getirmek için bu önemli kurallar ve bilgileri dikkate almanızı rica ederiz. İyi tatiller dileriz!

Bunu Paylaş

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

  BEYPAZARI – ABANT – GÖLCÜK-2
From ₺950
/ Yetişkin