GÜNÜBİRLİK İSTANBUL TURU

1 Day
Bunu Paylaş

Genel Bakış

KIRIKKALE ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK İSTANBUL TURU

GEZİLECEK NOKTALAR
Taksim
İstiklal
Galata kulesi
Mısır çarşısı
Boğaz turu
Çamlıca camii
Çamlıca tepesi
Panoramik Kız kulesi
Piyes loti
Eyüp sultan camii

Bunu Paylaş

Güzergah

Day 1 :

Turumuz 01:00’da Kırıkkale PTT önünden, 01:20’de Yenişehir Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi önünden, 02:20’de Akköprüden ve son olarakta 02:35’te Kızılay Gama İş Merkezi önünden değerli misafirlerimizi alarak Ankara-Kırıkkale Çıkışlı İstanbul Turumuz başlamaktadır. Araç içi kumanyamızın ardından İstanbul'a doğru hareket ediyoruz. Son hareket saatimizi baz alarak İstanbul’a varışımız yaklaşık 5 saat sürecektir. İlk noktamız İstanbul'un en güzel manzarasına sahip olan Çamlıca Tepesi ile başlamaktadır, manzara eşliğinde bu güzel anı ölümsüzleştirip çevrede bulunan işletmelerden kahvenizi yudumlayabilirsiniz. 2019 yılında ibadete açılan, görkemli mimarisi ile Çamlıca Camii'ni ziyaret ediyoruz ve Avrupa Yakasına doğru hareket ediyoruz. Mimar Sinan ve Fatih Sultan Mehmet Han'ın eseri olan Eyüp Sultan'ı ziyaret ediyoruz. Bu noktadan dilerseniz teleferik ile, dilerseniz merspanenler yöntemiyle Piere Loti'ye çıkıp ihtişamlı Haliç Manzarasını izliyoruz. Merspanenlerden çıktığımız takdirde Mareşal Fevzi Çakmak'ın kabrini ziyaret etmemiz mümkün. Ardından Eminönü'ne gelip İstanbul'un meşhur çarşılarından Mısır Çarşısı'nı ziyaret ediyoruz ve burada kısa bir alışveriş zamanı veriyoruz. Öğle yemeğimiz için tarihi Eminönü Balıkçılarının olduğu bölümde serbest zaman veriyoruz. Ve isteğe bağlı Boğaz Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Panoramik olarak Kız Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy Camii gibi İstanbul'un en önemli noktalarını görmemiz mümkün.
Boğaz turumuzun ardından, Galata Köprüsü üzerinden Galata Kulesine doğru hareket ediyoruz. 1348 yılında yapılan bu mimari, ne büyük yaşanmışlıkların, ne büyük sevdaların başlangıcını oluşturmuştur. Müzekart sahibi misafirlerimiz ücretsiz olarak Galata Kulesine çıkabilir. Ardından ise yürüyerek Galatasaray Lisesinin bulunduğu konuma yani İstiklal Caddesine ulaşıyoruz. İstanbul'un kalbi olan bu caddede Eminönünde buluşmak üzere yaklaşık 4-5 saatlik serbest zamanımız başlıyor.

DAHİL OLAN HİZMETLER

  • GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM
  • REHBERLİK HİZMETİ
  • SABAH KAHVALTI(POĞAÇA,ÇAY)
  • SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI
  • PROGRAMDA BELİRTİLEN NOKTALAR

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • ÖĞLE YEMEĞİ
  • KİŞİSEL HARCAMALAR
  • BOĞAZ TURU
  • MÜZE ÖREN GİRİŞ ÜCRETLERİ
TUR GRUP BÜYÜKLÜĞÜ VE İPTAL KOŞULLARI

Tatil71.com, tur kayıt yaptıran kişi sayısına göre grup büyüklüğünü belirler. Tur, 10-17 kişilik gruplar için minibüs, 18-31 kişilik gruplar için midibüs, ve 32-50 kişilik gruplar için lüks otobüslerle düzenlenir.

Turun iptal edilmesi durumunda (minimum 15 kişi gereklidir), bu durum en az 1 gün önce konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda katılımcılara bildirilir.

Bunu Paylaş

GÜZERGAH VE PROGRAM DEĞİŞİKLİĞİ

Tatil71.com, gerektiğinde turun güzergahını aynı içerikle değiştirme hakkını saklı tutar ve programda belirtilen gezilerin farklı günlerde gerçekleştirilmesi mümkün olabilir. Şehir tanıtım turları, şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

Bunu Paylaş

GEZİ VE TUR İPTALİ

Yerel otoritelerin izin vermediği veya yol kapanmaları nedeniyle gezilerin veya turların yapılamaması durumunda, Tatil71.com sorumlu tutulamaz.

Bunu Paylaş

SERBEST ZAMAN VE MOLA SÜRELERİ

Program içerisindeki serbest zaman, molalar ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.

Bunu Paylaş

OTEL DEĞİŞİKLERİ

Tatil71.com, aynı kategoriye sahip oteller arasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kongre, fuar, ulusal bayramlar veya tatil dönemleri nedeniyle konaklamalar, çevre şehirlerde veya ilçelerde gerçekleştirilebilir.

Bunu Paylaş

ÜÇ KİŞİLİK ODA VE ÇOCUK İNDİRİMİ

Üç kişilik odalarda 3. yatak standart yataklardan daha küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkinle aynı odada kalan çocuklar için geçerlidir.

Bunu Paylaş

EŞYA SORUMLULUĞU

Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Tatil71.com sorumlu değildir.

Bunu Paylaş

EXTRA GEZİ KOŞULLARI

Programda belirtilen ekstra geziler, yeterli katılım sağlanamaması halinde yapılmayabilir. Tatil71.com, turun yapılamamasından sorumlu tutulamaz.

Bunu Paylaş

TUR İPTALİ VE ÜCRET İADELERİ

Tur iptallerinde ücret iadeleri, ödeme yöntemine göre gerçekleştirilir. Nakit veya havale ile yapılan ödemeler, aynı şekilde iade edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler ise işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

Bunu Paylaş

NOTLAR

Belirtilen şartlar ve notlar, paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz, bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında, tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

Tatil71.com olarak tatilinizi daha güvenli ve keyifli bir deneyim haline getirmek için bu önemli kurallar ve bilgileri dikkate almanızı rica ederiz. İyi tatiller dileriz!

Bunu Paylaş

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

GÜNÜBİRLİK İSTANBUL TURU
From ₺999
/ Yetişkin
From ₺950
/ Çocuk