Sille Köyü / Tropikal Kelebekler Vadisi / Konya Mevlana Turu

1 Day
Bunu Paylaş

Açıklama

Sille Köyü / Kelebekler Vadisi / Konya Mevlana Turu Kırıkkale Çıkışlı

Karatay Medresesi / Şems-i Tebrizi / Tropikal Kelebekler Vadisi / Mevlana Müzesi / Sille Köyü

Bunu Paylaş

Güzergah

Kırıkkale- SİLLE KÖYÜ - TROPİKAL KELEBEKLER VADİSİ - KONYA MEVLANA
Kırıkkale çıkışlı Konya turumuza sabah Sezenler Cad. Atatürk Lisesi önünden saat 07:00’de hareket ederek başlıyoruz. Araç içerisinde ikram edeceğimiz kahvaltı paketi ile kahvaltımızı alarak devam ediyoruz. Konya’da ilk olarak, Anadolu Selçuklu devri çini işçiliğinde önemli yeri bulunan, Mevlana Celaleddin Rumi ile Hocası Şems-i Tebrizi’nin ders verdikleri Karatay Medresesi Çini Eserler Müzesini ziyaret ediyoruz. Ardından Mevlana Müzesi, Mevlana Türbesi, gezilerimizi tamamlayıp öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından kelebeklerin pupa halinden ölümüne kadar her aşamasının yaşandığı üretim alanı, kapalı uçuş alanı, açık uçuş alanı ve kelebek müzesi olan Kelebekler vadisi ve 3.000 yıllık bir bölge olan Antik dönemde Sylla olarak bilinen Sille köyü gezilerini yapıp Kırıkkale'ye hareket ediyoruz.

Dahil Olan Hizmetler

Dahil Olan Hizmetler

  • Lüks araçlar ile ulaşım
  • Kahvaltı araç içi (poğaça,çay)
  • Araç içi ikramlar
  • Rehberlik hizmetleri
  • Seyahat sigortası

Dahil Olmayan hizmetler

  • Kişisel harcamalar
  • Öğle yemeği (çorba, etli ekmek, tatlı ve içecek) isteğe bağlı ekstra
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

SSS

Tur Grup Büyüklüğü ve İptal Koşulları

Tatil71.com, tur kayıt yaptıran kişi sayısına göre grup büyüklüğünü belirler. Tur, 10-17 kişilik gruplar için minibüs, 18-31 kişilik gruplar için midibüs, ve 32-50 kişilik gruplar için lüks otobüslerle düzenlenir.

Turun iptal edilmesi durumunda (minimum 15 kişi gereklidir), bu durum en az 1 gün önce konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda katılımcılara bildirilir.

Bunu Paylaş

Güzergah ve Program Değişiklikleri

Tatil71.com, gerektiğinde turun güzergahını aynı içerikle değiştirme hakkını saklı tutar ve programda belirtilen gezilerin farklı günlerde gerçekleştirilmesi mümkün olabilir. Şehir tanıtım turları, şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

Bunu Paylaş

Gezi ve Tur İptali

Yerel otoritelerin izin vermediği veya yol kapanmaları nedeniyle gezilerin veya turların yapılamaması durumunda, Tatil71.com sorumlu tutulamaz.

Bunu Paylaş

Serbest Zaman ve Mola Süreleri

Program içerisindeki serbest zaman, molalar ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.

Bunu Paylaş

Otel Değişiklikleri

Tatil71.com, aynı kategoriye sahip oteller arasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kongre, fuar, ulusal bayramlar veya tatil dönemleri nedeniyle konaklamalar, çevre şehirlerde veya ilçelerde gerçekleştirilebilir.

Bunu Paylaş

Üç Kişilik Odalar ve Çocuk İndirimi

Üç kişilik odalarda 3. yatak standart yataklardan daha küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkinle aynı odada kalan çocuklar için geçerlidir.

Bunu Paylaş

Eşya Sorumluluğu

Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Tatil71.com sorumlu değildir.

Bunu Paylaş

Ekstra Gezi Koşulları

Programda belirtilen ekstra geziler, yeterli katılım sağlanamaması halinde yapılmayabilir. Tatil71.com, turun yapılamamasından sorumlu tutulamaz.

Bunu Paylaş

Tur İptali ve Ücret İadeleri

Tur iptallerinde ücret iadeleri, ödeme yöntemine göre gerçekleştirilir. Nakit veya havale ile yapılan ödemeler, aynı şekilde iade edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler ise işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

Bunu Paylaş

Notlar

Belirtilen şartlar ve notlar, paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz, bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında, tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

Tatil71.com olarak tatilinizi daha güvenli ve keyifli bir deneyim haline getirmek için bu önemli kurallar ve bilgileri dikkate almanızı rica ederiz. İyi tatiller dileriz!

Bunu Paylaş

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Sille Köyü / Tropikal Kelebekler Vadisi / Konya Mevlana Turu
From ₺750
/ Yetşkin
From ₺750
/ Çocuk