Yılbaşı Özel Gürcistan Turu.

4 Days
Bunu Paylaş

Açıklama

Gürcistan Turu Kutaisi – Tiflis – Ana Heykeli – Metehki Kilisesi – Sameba Katedrali Aşk Köprüsü – Şardeni Caddesi – Eski Tiflis – Mtskheta – Batum – Ali Nino Heykeli Avrupa Piazza Meydanı – Altın Post Heykeli (3 Gece 4 Gün) Anadolu Jet ile Kırıkkale- Gidiş – Dönüş Dahil

Bunu Paylaş

Güzergah

Tur için akşam Saat 21:00’da Belirtilen noktalarda buluşma ve hareket.. Gerekli bagaj ve bilet işlemlerinden sonra TK7584 tarifeli seferi ile saat 06:20'de Rize-Artvin havalimanına hareket. Saat 07:45 sularında inişimiz sonrasında bagaj işlemleri ardından grubumuzu bekleyen aracımıza geçerek Gürcistan'a geçiş işlemleri için Sarp Sınır kapısına hareket.Gerekli giriş ve bagaj işlemleri ardından tekrar aracımıza geçerek Gürcistan'ın 2.büyük şehri olan Kutaisi'ye hareket. ediyoruz. Şehir turumuzda ; Agmashenebeli Meydanı ,Tiyatro binası ve görkemli Gürcistan coğrafyası için önem taşıyan arkeolojik figürlerle yapılmış Colchis Çeşmesini de gördükten sonra vereceğimiz serbest zaman ardından Tiflis'e doğru hareket ediyoruz. Gerekli molalarımız ile birlikte akşam saatlerinde otelimize varış ve odalarımıza yerleşme. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Gürcü Gecesine katılıyoruz. Yöresel menü ve Müzik eşliğinde gerçekleşecek programımız ardından otelimize dönüş. Konaklama Tiflis'deki otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası Tiflis şehir turumuza başlıyoruz.İlk durağımız Tiflis’in her yerinden görülebilen Sameba Katedrali olacaktır. Sameba, ülkenin ana katedrali olmasının yanında, dünyanın üçüncü büyük Doğu Ortodoks Katedrali ünvanını da elinde bulundurmaktadır. Ardından Jveli Tiflis olarak da bilinen Tiflis şehrinin tarihi bölgesine hareket. Gezimizde sırasıyla ; Kura Nehri'nin üzerine inşa edilmiş Metehki köprüsü ve Metehki kilisesi, sarp bir tepe üzerinde yer alan Narikala Kalesi ,Sololaki Tepesi’ne yerleştirilen Kartlis Deda “Gürcistan’ın Anası” Heykeli , Osmanlı Camii, Sioni Katedrali, Milenyum Aşk Köprüsü göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Rengarenk mimarisi ile tarihi sokaklardan Kura nehri kıyısındaki Suhoi Most (Kuru Köprü) bölgesinde kurulan tarihi Vernisaj pazarına geçiyoruz.. Pazarda ; Sovyet dönemi plak, semaver, gümüş takılar, yarı değerli taşlar, saatler, dürbünler, madalyalar, el sanatı eserleri, ahşap işleri, resimler gibi birçok tarihi obje satılmaktadır. Şehrin en meşhur ve kalabalık caddesi olan Rustaveli Caddesine hareket. Bulvarın üzerinde çok sayıda hükûmet binası, kültür kuruluşlarının binaları ve iş merkezleri bulunmaktadır. Gürcistan Parlomentosu, Kaşveti Kilisesi, Simon Canaşia Müzesi (Gürcistan Ulusal Müzesi'nin bir parçasıdır), Tiflis Opera ve Bale Tiyatrosu, Rustaveli Devlet Akademisi Tiyatrosu, Rustaveli Müzesi ve Gürcistan Bilimler Akademisi bulvarın üzerinde göreceğimiz yerler arasındadır. Alışveriş molası sonrası dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Gürcü Gecesine katılıyoruz. Yöresel menü ve Müzik eşliğinde gerçekleşecek programımız ardından otelimize dönüş. Konaklama Tiflis'deki otelimizde.

Sabah kahvaltısı ardından Unesco Dünya Mirası Listesinde yer alan Mtskheta''ya hareket. Yürüyerek yapacağımız şehir turunda Ortacağ'da Gürcistan'nın en görkemli yapılarından biri olan ve Hristiyanlar için büyük bir öneme sahip Svetitskoveli Kilisesi'nin gezilmesinden sonra yöresel pazarda vereceğimiz alışveriş molası sonrası Samtredia yol güzergahı üzerinden Batum'a hareket. Yolda vereceğimiz gerekli molalarımız ile bilikte akşam saatlerinde Batum'daki otelimize varış.Odalarımıza yerleşme.Rehberimizin belirleyeceği saatte lobide toplanma ve Yılbaşı Etkinlikleri için Avrupa Meydanına geçiyoruz.Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Yeni Yıl Gala Yemeğine katılabilir .Dileyen misafirlerimiz de Batum Belediyesini geleneksel olarak düzenlediği Yılbaşı Etkinliklerine katılabilir. YENİ YILA MERHABA dedikten sonra gece yarısı rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve otelimize dönüş.Konaklama Batum'daki otelimizde.

YENİ YIL GALA PROGRAMI VE YEMEĞİ: (Kişi Başı 2.500 TL "Bölgede katılım göstermek isteyen misafirlerimiz daha sonra rezervasyon bulamayabilirler. Bunu dikkatte alarak satış esnasında Gala Gecesi Dahil olarak satın alabilirsiniz.")
PROGRAM
► Bay ve Bayan Solist
► Dj Performansı
► Dansöz Show
► Gürcü Yöresel Halk Dansları
► Ukrayna Dans Grubu

Yemek Menüsü( Tüm Yemekler 4 Kişiye 1 Porsiyon Şeklinde Ortaya Servis Edilecektir. )
Çoban Salata
Sezar Salata Tavuklu
Şakşuka
Yoğurt Ezme
Tavuk Salata
Cevizli Patlıcan
Sulguni Peynir
İmeruli Hachapuri
Mantar Güveç Peynirli
Mexican Patates
Çaşaşuli (Güveçte Domates Sos ve Baharatlı Dana Eti)
Tavuk Şaşlık
Dana Şaşlık
Erik Sos
Domates Sos
Meyve
Gürcü Lavaş Ekmeği
İçecekler:
Gürcü Limonatası (Armut Suyu)
Su
Yeni Rakı 4 Kişiye 1 Litre (Rakı İçmeyen Misafirlere Limitsiz Vodka veya Limitsiz Ev Yapımı Kırmızı Şarap)

Dahil Olan Hizmetler

Dahil Olan Hizmetler

 • Anadolujet Tarifeli Sefer ile ile Ankara / Rize / Ankara arası Uçak Bileti
 • Şehirlerarası Otobüs ile Ulaşım
 • 3 Gece 4*Otellerde Konaklama
 • Otelde Açık Büfe (3) Sabah Kahvaltısı
 • Programdaki Tüm Şehir Turları
 • Tüm Konaklama ve Şehir vergileri
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Pakettur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Dahil Olmayan hizmetler

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yılbaşı Gala Gecesi ( Kişi Başı 2.500 TL )
 • Yurtdışı Çıkış Harcı ( 150 TL )
 • Seyahat Güvence Paketi (65 Yaş'a Kadar 20 €)
 • (70 Yaş Üzeri Misafirler İçin 0 Sür Prim Uygulaması Vardır.)

Tarihler

GEZİ TARİHLERİ Kullanılabilirlik Fiyat SPACE LEFT
29 Aralık 2023 - 1 Ocak 2024 Garantili ₺13.900
Mevcut

SSS

Tur Grup Büyüklüğü ve İptal Koşulları

Tatil71.com, tur kayıt yaptıran kişi sayısına göre grup büyüklüğünü belirler. Tur, 10-17 kişilik gruplar için minibüs, 18-31 kişilik gruplar için midibüs, ve 32-50 kişilik gruplar için lüks otobüslerle düzenlenir.

Turun iptal edilmesi durumunda (minimum 15 kişi gereklidir), bu durum en az 1 gün önce konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda katılımcılara bildirilir.

Bunu Paylaş

Güzergah ve Program Değişiklikleri

Tatil71.com, gerektiğinde turun güzergahını aynı içerikle değiştirme hakkını saklı tutar ve programda belirtilen gezilerin farklı günlerde gerçekleştirilmesi mümkün olabilir. Şehir tanıtım turları, şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

Bunu Paylaş

Gezi ve Tur İptali

Yerel otoritelerin izin vermediği veya yol kapanmaları nedeniyle gezilerin veya turların yapılamaması durumunda, Tatil71.com sorumlu tutulamaz.

Bunu Paylaş

Serbest Zaman ve Mola Süreleri

Program içerisindeki serbest zaman, molalar ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.

Bunu Paylaş

Otel Değişiklikleri

Tatil71.com, aynı kategoriye sahip oteller arasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kongre, fuar, ulusal bayramlar veya tatil dönemleri nedeniyle konaklamalar, çevre şehirlerde veya ilçelerde gerçekleştirilebilir.

Bunu Paylaş

Üç Kişilik Odalar ve Çocuk İndirimi

Üç kişilik odalarda 3. yatak standart yataklardan daha küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkinle aynı odada kalan çocuklar için geçerlidir.

Bunu Paylaş

Eşya Sorumluluğu

Tur sırasında unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Tatil71.com sorumlu değildir.

Bunu Paylaş

Ekstra Gezi Koşulları

Programda belirtilen ekstra geziler, yeterli katılım sağlanamaması halinde yapılmayabilir. Tatil71.com, turun yapılamamasından sorumlu tutulamaz.

Bunu Paylaş

Tur İptali ve Ücret İadeleri

Tur iptallerinde ücret iadeleri, ödeme yöntemine göre gerçekleştirilir. Nakit veya havale ile yapılan ödemeler, aynı şekilde iade edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler ise işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

Bunu Paylaş

Notlar

Belirtilen şartlar ve notlar, paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz, bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında, tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

Tatil71.com olarak tatilinizi daha güvenli ve keyifli bir deneyim haline getirmek için bu önemli kurallar ve bilgileri dikkate almanızı rica ederiz. İyi tatiller dileriz!

Bunu Paylaş

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Yılbaşı Özel Gürcistan Turu.
20% İndirim
From ₺17.375 ₺13.900
/ Yetşkin
From ₺17.300 ₺12.510
/ Çocuk