GÜNÜBİRLİK ILGAZ TURU

Bunu Paylaş

Genel Bakış

KIRIKKALE ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK ILGAZ KAYAK TURU

Bunu Paylaş

Güzergah

Day 1 :

GÜNÜBİRLİK ILGAZ TURU
• HAFTA SONU •

Sabah saat 07:00'da buluşma ve hareket. Gerekli molalarımız ve araçta vereceğimiz kahvaltılık ikramlarımız eşliğinde Ilgaz Dağı’na varıyoruz. Rehberimizin yapmış olduğu gerekli bilgilendirmelerden sonra snowboard, kayak takımı ve kızaklarınızı alıp kayak keyfine başlayabilirsiniz. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz telesiyeje binebilir ve Ilgaz’da yürüyüş yapabilirler. İsteğe bağlı olarak Öğle yemeğimizi mangalda (tavuk, sucuk veya köfte, garnitür, meşrubat) aldıktan sonra kayak keyfine tekrar devam edebilirsiniz. Ilgaz Turu'muzda siz değerli misafirlerimizle dönüş yolculuğuna 16:30 civarı başlıyoruz. Yol üzerinde vereceğimiz gerekli molalar ve araç içi ikramlar eşliğinde 21.30 civarında Kırıkkale£ye varıyoruz.

EKİPMAN ÜCRETLERİ
► Kayak + Kayak Ayakkabası + Baton ( TL - Günlük)
► Snowboard + Snowboard Botu = TL(Günlük)​​​​​​
► Kar Pantolonu + Kar Montu = (Günlük)
► Öğle Yemeği = TL (Sucuk, Köfte, Tavuk Ekmek Arası + İçecek)

Önemli Not: Fiyatlar sürekli değişkenlik göstermektedir. Net fiyatları bölgede öğrenebilirsiniz.

DAHİL HİZMETLER

  • SABAH KAHVALTISI (POĞAÇA,ÇAY)
  • REHBERLİK HİZMETİ
  • ULAŞIM
  • SEYAHAT SİGORTASI

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • ÖĞLE YEMEĞİ
  • KAYAK EKİPMANLARI
  • TELEFERİK ÜCRETİ
  • KİŞİSEL HARCAMALAR
GENEL ŞARTLAR

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-31 kişide midibus, 32-50 kişide lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.
2-) TATİL71, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TATİL71  sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) TATİL71, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan TATİL71 sorumlu değildir.
😎 Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından TATİL71 sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.Günübirlik turlarda tur tarihinden 2 gün önce yapılan ödemeler iade edilmez.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

Bunu Paylaş

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

GÜNÜBİRLİK ILGAZ TURU
From ₺550
/ Yetişkin
From ₺525
/ Çocuk